alamo

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

V Kodani to škrípe..

čo nového v "Copenhagene"?
dáma na obrázku nižšie vypadá ako by mala "kocovinu"

nečudujte sa jej..
už včera vyšlo na javo, že ak západ rozvojovým krajinám nejaké "zelené" peniaze, na financovanie "zelenej" energetiky pošle, tak to bude na úkor financií ktoré idú na výstavbu napr. škôl alebo nemocníc..
otvorila sa nám nádherná vízia, negramotných chorých detí, ktoré umierajú od hladu v tieni supermoderných veterných elektrární..

dnešok priniesol "superpecku" unikol tzv. "dánsky text", predbežný návrh dohody, ktorá je prakticky o tom že "vyspelé" krajiny"budú mať dovolené produkovať prakticky dvojnásobok co2 oproti "rozvojovým", čo je defacto popretím "kjota"..

"rozvojový" začínajú byť nervózny..

GW hoax | stály odkaz

Komentáre

 1. nerob si ilúzie
  Rozvojovým nejde o klímu, zdravotníctvo, vzdelanie, hlad, kultúru. Vždy im išlo a ide o peniaze pre nich. Pre nich - to jest tí ktorí sú v rozvojovom svete pri korytách a relatívne bohatí aby im z vyspelých štátov ich bohatstvo zaplatili chudobní. Vyspelých si doplň. Poradím ti - je to iba opačné garde.
  publikované: | autor: pako (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. pako : "nerob si ilúzie.."
  o čom?
  prečítaj si moje staršie články..
  ak niekto prišiel o ilúzie, tak sú to akurát "rozvojový"
  publikované: | autor: alamo (e-mail, web, autorizovaný)
 3. zaujimavy clanok na temu je na prope:
  publikované: | autor: kri (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014